waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player

 Dlaczego Jan z Lublina ?

 

 

 

 

 

Warto spróbować – Zacznij z nami.

Wielokrotnie zdarzyło nam się w rozmowach z dorosłymi ludźmi usłyszeć stwierdzenie, iż żałują ,że nie potrafią grać na żadnym instrumencie…Warto spróbować pod okiem doświadczonych nauczycieli z naszej szkoły.

Z muzyką przez życie.

Ożywiając świat zapisany w nutach, nadajemy dziełom określone kształty i tworzymy własne interpretacje. Stajemy się kreatorami sztuki. Życie z muzyką jest ciekawsze a my stajemy się lepszymi ludźmi.

Co nas wyróżnia.

Naczelną zasadą, która kieruje działalnością szkoły jest sprawić, aby uczeń odnajdywał się w tym, co robi. Staramy się zatem ,kształtować program nauczania indywidualnie dla konkretnego ucznia, a nie trzymać się sztywno raz ustalonego schematu.

Nie tylko klasyka

Nie wszyscy spośród naszych uczniów mają preferencje aby zostać wykonawcami klasycznej muzyki. Uzdolnienia muzyczne idą bowiem w różnych kierunkach. Chcemy pomóc odkryć i rozwinąć w każdym uczniu ten właśnie rodzaj talentu muzycznego, którym został on obdarzony.

Nasze atuty

Staramy się aby nauka w naszej szkole dawała radość i zadowolenie. Podczas koncertów, które odbywają się w roku szkolnym można usłyszeć większość naszych uczniów. Nie zmuszamy do występu, nie wybieramy uczniów, ale do udziału zapraszamy wszystkich chętnych. W związku z tym bardzo mało osób rezygnuje z nauki u nas.

 


Zapraszamy ...


 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku