waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player
Studium Muzyczne - Klasa Skrzypiec

alt

Nauka gry na skrzypcach jest indywidualna. Odbywa się raz, lub dwa razy w tygodniu. Najmłodsi uczniowie uczą się podstaw gry, wydobywania dźwięku, prawidłowego ułożenia aparatu gry, poznają historię instrumentu oraz jego budowę. Podstawę programową stanowi program ministerialny, który może być indywidualnie rozszerzany do predyspozycji ucznia.
Na zajęcia uczęszczają już najmłodsze dzieci – od około 6-ciu lat. Zajęcia odbywają się w dzielnicy fabrycznej w Centrum Kultury i Promocji, a w dzielnicy starej w Osiedlowym Domu Kultury. Pracownie są wyposażone w odpowiednie pomoce. Na zajęciach z dziećmi mile jest widziana również osoba dorosła, która przysłuchując się lekcji będzie miała możliwość powtórzenia z dzieckiem niektórych jej elementów w warunkach domowych.
Uczniowie klasy skrzypiec już od najmłodszych lat biorą udział w zajęciach zespołowych co stanowi dla nich dużą frajdę i jest niezwykle rozwijające. Miło jest nam poinformować, że absolwentka naszej szkoły w klasie skrzypiec jest obecnie uczennicą Liceum Muzycznego w Lublinie.

Zespół wokalno - instrumentalny

Próby zespołu wokalno-instrumentalnego odbywają się raz w tygodniu. Pod kierunkiem nauczyciela przygotowujemy na nich materiał do występu scenicznego.      

Poszczególne partie instrumentalne opracowane w ramach zajęć indywidualnych, są tutaj łączone w całość. Zajęcia odbywają się w odpowiednio wyposażonej w sprzęt nagłośnieniowy sali prób. Nauczyciel służy merytoryczną pomocą w doborze odpowiedniego materiału, jednak zasadą jest maksymalna otwartość na propozycje uczniów.

alt

Zobacz jak pracujemy w naszej szkole … 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku