waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player
Studium Muzyczne - Klasa Keyboardu


Nauka gry na keyboardzie w naszej szkole muzycznej jest indywidualna i odbywa się raz lub dwa razy w tygodniu. Uczniowie poznają technikę gry na instrumentach klawiszowych z wykorzystaniem, oraz bez wykorzystania sekcji automatycznego akompaniamentu. Istnieje duża swoboda w kształtowaniu programu zajęć w stosunku do zainteresowań i predyspozycji ucznia. Pracownie muzyczne są wyposażone w wysokiej klasy instrumenty klawiszowe Korg, Roland, oraz pianina. W dzielnicy fabrycznej lekcje odbywają się w Centrum Kultury i Promocji, a w dzielnicy starej w Osiedlowym Domu Kultury. Na zajęcia zapisują się już dzieci w wieku od lat 6-ciu. Co roku uczniowie klasy keyboardu mają możliwość udziału w konkursach. Miło nam poinformować o sukcesach jakie odniósł nasz uczeń, dwukrotnie zajmując najwyższą lokatę w Wojewódzkim Konkursie Keyboardowym w Lublinie.

alt

Zespół wokalno - instrumentalny.

Próby zespołu wokalno-instrumentalnego odbywają się raz w tygodniu. Pod kierunkiem nauczyciela przygotowujemy na nich materiał do występu scenicznego.

Poszczególne partie instrumentalne opracowane w ramach zajęć indywidualnych, są tutaj łączone w całość. Zajęcia odbywają się w odpowiednio wyposażonej w sprzęt nagłośnieniowy sali prób. Nauczyciel służy merytoryczną pomocą w doborze odpowiedniego materiału, jednak zasadą jest maksymalna otwartość na propozycje uczniów.

alt


Zobacz jak pracujemy w naszej szkole … 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku