waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player
Studium Muzyczne - Klasa Gitary

 

Zajęcia z gry na gitarze prowadzone są indywidualnie i odbywają się raz, lub dwa razy w tygodniu. W dzielnicy fabrycznej w Centrum Kultury i Promocji, a w dzielnicy starej w Osiedlowym Domu Kultury. Mogą na nie uczęszczać już najmłodsi. Pracownie dysponują gitarami klasycznymi oraz odpowiednim sprzętem nagłaśniającym niezbędnym w grze na gitarze elektrycznej. Na zajęciach z gry poznajemy techniki używane w różnych gatunkach muzycznych – od klasyki poprzez pop, blues do rocka.
Uczymy się gry z nut, tabulatur i symboli akordowych. Młodzież bardzo chętnie uczestniczy w grze zespołowej. U nas można rozwinąć swoje indywidualne zainteresowania i pasje związane z tym instrumentem, ponieważ korzystamy z autorskiego programu nauczania , który jest niezwykle elastyczny i może być na bieżąco przekształcany i uaktualniany.

alt

Zespół muzyczny

Próby zespołu wokalno-instrumentalnego odbywają się raz w tygodniu. Pod kierunkiem nauczyciela przygotowujemy na nich materiał do występu scenicznego.      

Poszczególne partie instrumentalne opracowane w ramach zajęć indywidualnych, są tutaj łączone w całość. Zajęcia odbywają się w odpowiednio wyposażonej w sprzęt nagłośnieniowy sali prób. Nauczyciel służy merytoryczną pomocą w doborze odpowiedniego materiału, jednak zasadą jest maksymalna otwartość na propozycje uczniów.

altZobacz jak pracujemy w naszej szkole …
 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku