waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player
Studium Muzyczne - Klasa Fortepianu

 

Nauka gry na fortepianie jest indywidualna. Odbywa się raz, lub dwa razy w tygodniu. Na zajęcia z gry mogą uczęszczać już najmłodsze dzieci - od lat 6-ciu. Zajęcia odbywają się w dzielnicy fabrycznej w Centrum Kultury i Promocji, a w dzielnicy starej w Osiedlowy Domu Kultury.

Pracownie są wyposażone w odpowiednie instrumenty. Na zajęciach z najmłodszymi mile jest widziany również rodzic, dzięki któremu mały uczeń czuje się pewniej, a osoba dorosła przysłuchując się lekcji ma możliwość powtórzenia niektórych jej elementów z dzieckiem w warunkach domowych.

Podstawę nauczania stanowi program określony przez Ministerstwo Kultury.

W indywidualnych przypadkach program ten jest rozszerzany w zależności od predyspozycji ucznia. W związku z tym istnieje duża swoboda w kształtowaniu zajęć. Osoby szczególnie zdolne mają możliwość rozwijać się szybciej, zainteresowani innymi gatunkami muzyki niż muzyka klasyczna mogą dokonać wyboru kierunku kształcenia.

alt


Zespół muzyczny

Próby zespołu wokalno-instrumentalnego odbywają się raz w tygodniu. Pod kierunkiem nauczyciela przygotowujemy na nich materiał do występu scenicznego.      
Poszczególne partie instrumentalne opracowane w ramach zajęć indywidualnych, są tutaj łączone w całość. Zajęcia odbywają się w odpowiednio wyposażonej w sprzęt nagłośnieniowy sali prób. Nauczyciel służy merytoryczną pomocą w doborze odpowiedniego materiału, jednak zasadą jest maksymalna otwartość na propozycje uczniów


 

alt


Zobacz jak pracujemy w naszej szkole …

  
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku