waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player
Łukasz Zieliński.

image1

Nazywam się Łukasz Zieliński.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W szkole muzycznej im. Jana z Lublina w Kraśniku uczę gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Tok nauki dostosowuję do indywidualnych potrzeb. Dobieram materiały, pomagam w zakupie instrumentu i akcesoriów gitarowych. Udostępniam opracowane przeze mnie zbiory nut i tabulatur. W klasie gitary klasycznej i akustycznej utwory wybieramy wspólnie z uczniem. Poprzedzają je ćwiczenia niezbędne do opanowania danej kompozycji. W ten sposób uczeń wybiera drogę, którą chciałby podążać. Może więc nauczyć się grać tak, by bawić ludzi przy ognisku, ale może to być także pierwszy krok do wirtuozerii gitarowej. W klasie gitary elektrycznej profesjonalne metody i ćwiczenia opieram na przykładach zaczerpniętych od samych mistrzów (Steve Vai, Yngwie Malmsteen). Jestem jednym z nielicznych gitarzystów w Polsce, którzy uczą skomplikowanych technik sweep picking czy oburęcznego tappingu. Moje filmy instruktażowych znajduje się w serwisie Youtube i zdobywają pochlebne recenzje. Korzystają nich gitarzyści z całego świata. Moją pasją jest muzyka. Gram w wielu formacjach co daje mi bogate doświadczenie studyjne i koncertowe. Supportowałem min. KOMBI, LUXTORPEDĘ, ŁZY, IRĘ, POGODNO ... Od kilku lat mam własny projekt muzyczny "ulica" gdzie poza grą na gitarze również śpiewam. Piosenki "ulicy" niejednokrotnie gościły na radiowych listach przebojów, a sam zespół ma na koncie kilkaset koncertów.
Współpracuję ze studiem nagrań JMSOUND i udzielam się jako muzyk sesyjny. Moi uczniowie często uczestniczą ze mną w bieżących wydarzeniach muzycznych. Pokazuję jak wygląda praca w studio czy na koncertach. Jest to wspaniała możliwość, by poza grą w domu spróbować sił na dużej scenie, poznać wiele "gwiazd" i pokochać muzykę.

alt

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku