waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player

Rok szkolny 2008/2009.

20 sierpnia 2009 r - "Kawa czy herbata" w Kraśniku.

alt

W dniu 20 sierpnia w Kraśniku gościła ekipa popularnego programu telewizyjnego „ Kawa czy Herbata” . Program na żywo ruszył o godz. 6:00. Od początku wypełniony atrakcjami i ciekawostkami z miasta. Znalazło się też w nim miejsce dla uczniów naszej szkoły muzycznej. Nasza młodzież przygotowała na tą okazję dwa utwory.

 


9 sierpnia 2009 r - III Lubelska Biesiada Sadowników w Dzierzkowicach.

alt

9 sierpnia 2009 roku w Dzierzkowicach odbyła się III Lubelska Biesiada Sadowników.
W czasie trwania imprezy na scenie muzycznej zaprezentowali się uczniowie Szkoły Muzycznej im. Jana z Lublina w Kraśniku.
Impreza organizowana była przez Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polski.

 


12 lipca 2009 r - " Maliniaki" - Amfiteatr w Kraśniku.

alt12 lipca 2009 roku w kraśnickim amfiteatrze odbyła się impreza plenerowa "Maliniaki.
Kraśnickie Święto Malin, tak jak przed rokiem, nie mogło się obyć bez koncertu naszych uczniów. Zagraliśmy przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Występy na scenie kraśnickiego amfiteatru stały się już tradycją.

 

 


Czerwiec 2009 r - Sesja nagraniowa.

alt

Wkrótce po rozdaniu świadectw, odbyła się sesja nagraniowa zrealizowana przez TV Kraśnik. Pod koniec wakacji, tak jak przed rokiem będzie można nas usłyszeć i zobaczyć w regionalnej telewizji.Mamy nadzieję że zaprezentowane utwory spotkają się z zainteresowaniem telewidzów.

 


Konkurs keyboardowy - Lublin 2009 r.

alt

W tegorocznym Wojewódzkim Konkursie Keyboardowym Kraśnik reprezentowało aż troje uczniów z naszej szkoły – zwycięzców eliminacji powiatowych. Duży sukces odniósł Michał Grela, który zwyciężył w Lublinie już po raz drugi. Bardzo wysoko oceniono również Bartosza Mazura oraz Anię Piotrowicz, która zajęła II miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej.

 


Kraśnicki konkurs kolęd - Kraśnik 2009 r.

alt

Sukcesem - I miejsce - zakończył się udział naszych uczniów w Kraśnickim Konkursie Kolęd. Ze sceny CKiP popłynęły dźwięki utworów zarówno wszystkim znanych np: Cicha noc, Bóg się rodzi, Przybieżeli do Betlejem, jak i współcześnie komponowanych, z tekstami o tematyce bożonarodzeniowej. Jaka szkoda, że następne kolędowanie dopiero za rok…

 


Szkolny koncert kolęd - styczeń 2009.

alt

Niezwykle gorąca, świąteczna atmosfera panowała na koncercie kolęd w Osiedlowym Domu Kultury. W tym roku zgromadziliśmy rekordową publiczność. Wiele osób przybyło zachęcone wcześniejszym naszym występem w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

 


Kolędy w Kościołach Kraśnika i powiatu kraśnickiego - styczeń 2009.

alt

Jak co roku, w okresie świątecznym gramy w kościołach Kraśnika i okolic.
W tym roku były to kościoły WNMP, oraz MB Bolesnej w Kraśniku, a także św. Mikołaja w Urzędowie. Wszędzie nagradzani byliśmy gromkimi oklaskami. Oprócz kolęd i pastorałek można było usłyszeć w naszym wykonaniu również dzieła mistrzów: Bacha i Vivaldiego.

 


 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku