waskastandardszeroka malastandardduza
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto3.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto4.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/FOTO5/Foto5.jpg

Posłuchaj jak grają Nasi Uczniowie

In order to view Joomla MP3 Player you need Flash Player 10+ support!

Get Adobe Flash player

Rok szkolny 2007/2008

Lipiec 2008 r - " Maliniaki" - Amfiteatr w Kraśniku.

altMimo, że trwają wakacje, bardzo chętnie odpowiedzieliśmy na zaproszenie do udziału w koncercie z okazji Święta Malin. Trzynastka okazała się liczbą jak najbardziej dla nas szczęśliwą. Po udanym występie udaliśmy się na sponsorowany obiad.

 

 


Czerwiec 2008 - Koncert CKiP w Kraśniku.

alt

Koncert znanych utworów z kręgu muzyki klasycznej i rozrywkowej był podsumowaniem całorocznej nauki w naszej szkole. Tym razem oprócz utworów solowych, było wiele muzyki zaaranżowanej na szerszy skład osobowy. W niektórych, bardziej żywiołowych utworach, oprócz śpiewu i gry należało się wykazać również odpowiednim ruchem scenicznym.

 


Kwiecień 2008 - Koncert kraśnickie przedszkola 2008 r.

alt

Duże zainteresowanie wśród dzieci wzbudziły występynajmłodszych naszych uczniów w kraśnickich przedszkolach. Ania, Emilka, Zuzia iPaulinka wykonały utworki lubiane przez wszystkie przedszkolaki, jak: Stary niedźwiedź, Pojedziemy na łów, Kółkograniaste itp. Dla większości małych słuchaczy był to pierwszy kontakt zmuzyką wykonywaną przez rówieśników. Dla naszych uczniów równie cennedoświadczenie bycia „artystą”.

 


Czerwiec 2007 r. - Koncert plenerowy.

alt

W czerwcu na boisku osiedlowym odbyła się prezentacjawszystkich grup działających w ODK „Pomoc” Były pokazy tańców ludowych itowarzyskich, gimnastyka artystyczna. Specjalnie na tę okolicznośćprzygotowaliśmy rumbę i cza-czę i po raz pierwszy… „przygrywaliśmy” do tańca.Inne pokazy przeplataliśmy utworami muzycznymi. Po występach były dyplomy odPrezesa Spółdzielni gratulacje i słodki poczęstunek.

 


Czerwiec 2007 r. - Koncert Klub Osiedlowy "MIX"

alt

W sympatycznej atmosferze odbył się koncert w KlubieOsiedlowym MIX. W kameralnej sali wystąpili soliści i zespoły. Każdyprezentował to co lubi najbardziej. Jedni Beethovena i Chopina, inni piosenkiSkaldów czy też współczesnych twórców muzyki popularnej.

 


Styczeń 2007 r. - Kraśnickie kolędowanie 2007 r.

altW styczniu wyruszyliśmy na kolędowanie. W tym roku graliśmyw kościele św. Józefa, MB Bolesnej, oraz w kościołach w Stróży i Bobach.Wszędzie spotykaliśmy się z gorącym przyjęciem księży proboszczów i parafian.

 

 

 


Styczeń 2007 r. - Koncert kolęd i pastorałek "Czerwoniaki".

alt

Tradycja kolędowania jest ciągle żywa, można się było o tymprzekonać na Koncercie Kolęd i Pastorałek w Osiedlowym Domu Kultury. Wystąpilidzieci i młodzież – uczniowie naszej szkoły oraz działający tam chór seniora -„Pogodna Jesień”. Atmosfera była bardzo świąteczna, niemal rodzinna.

 


 
Reklama

"Czas to najlepsza cenzura a cierpliwość to najdoskonalszy nauczyciel"  •  Fryderyk Chopin (1810-1849)

2009-2013 © Designed by Szkola Muzyczna im.Jana z Lublina w Krasniku